VIDEO Simona Halep – Qiang Wang 6-4, 7-5. Calificare în semifinale, la Miami, după o revenire fantastică în setul doi . Rezumat video

0
184

Simona Halep Miami | Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Miami, după ce a trecut în două seturi de chinezoaicei Qiang Wang, scor 6-4, 7-5, într-o partidă transmisă ÎN DIRECT de Digi Sport 1.

UPDATE 20:46Simona Halep – Qiang Wang 6-4, 7-5!  GAME, SET și MECI SIMONA HALEP, care se califică în semifinale la Miami după o revenire fantastică în setul secund.

UPDATE 20:42Simona Halep – Qiang Wang 6-4, 6-5!  BREAK HALEP! Al 5-lea game la rând pentru Simona, care câștigă la 0 pe serviciul adversarei. Simona va servi pentru a închide meciul.